Вітаємо Вас на сайті трикотажної фабрики «Джерсі»™, яка займається виробництвом якісного одягу в Україні і сьогодні є зареєстрованою торговою маркою. Шлях вдосконалення як виробника спортодягу наша фабрика почала в 1998 році і за минулий період змогла домогтися позиції провідного виробника в Україні.

Трикотажний одяг від виробника — вигідне придбання спортпродукціі гуртом

Так як знаходиться наше виробництво одягу в Україні, то ми ведемо активну співпрацю з багатьма оптовими покупцями, а також завжди готові почати нову справу з представниками різних регіонів не лише України, а й інших країн. Нашим безперечною перевагою залишається можливість придбати товар відмінної якості для розширення пропонованого асортименту.

Замовляючи трикотаж гуртом від виробника «Джерсі», можна бути впевненим в отриманні відмінної одягу, так як виробництво включає в себе підбір високоякісного полотна, що пройшов сертифікацію і відповідає гігієнічним вимогам.

Варто відзначити, що безперечною перевагою вибору нашої фабрики є постійна участь нашої продукції в численних виставках або спеціалізованих ярмарках, де проходить демонстрація кращих видах. Таким чином, відбувається постійне вдосконалення наших моделей на підставі мінливої моди і звичайно появи нових напрямків.

Пропонована у нас тренувальний одяг для танців гуртом завжди є зразком гармонійного поєднання зручності носіння, витонченості форм і яскравого оформлення, що є основним для створення неповторного шарму під час танцю.

Однак незалежно від роду спортивних захоплень покупців ми готові запропонувати масу варіантів тренувального одягу, серед яких особливою популярністю користуються:

  • трико і комплекти, які використовуються під час тренувань фітнесом;
  • зручні лосини і бриджі;
  • елегантні танцювальні сукні;
  • тренувальні штани;
  • трико для занять боротьбою;
  • туніки і ще маса спортивних костюмів для всіляких секцій.

 

Якщо необхідний спортивний одяг від виробника (Україна), ми пропонуємо ряд практичних костюмів для занять танцями, гімнастикою і інших спортивних секцій, корпоративний одяг, а також одяг для любителів активних розваг. Широкий ряд різних моделей включає одяг для жінок, чоловіків і, звичайно, дітей.

Чому варто вибрати ТМ «Джерсі» для співпраці?

Коли необхідна краща одяг від виробника гуртом (Україна), саме продукція ТМ «Джерсі» здатна задовольнити вимоги як професіоналів в області спорту, так і стати вигідним придбанням для вимогливих любителів активного проведення часу.

Придбаний у нас дитячий одяг для танців гуртом від виробника зможе стати відмінним стимулом для особистого вдосконалення дітей в обраному напрямку і розвитку бажання стати переможцями на змаганнях. Займаючись в ній, можна бути впевненим в тому, що ніщо не гнобити рухів, приносячи від тренувань тільки задоволення від досягнутих результатів.

Також пам'ятайте, що трикотажний одяг гуртом від виробника «Джерсі» це ще й вигідний рівень цін. Покупці нашого одягу різними партіями по достоїнству оцінили гнучку систему знижок.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що у нас проходить клієнтська система підтримок, а також проводяться активні рекламні та інформаційні кампанії.

Ми готові виконати замовлення в стислі терміни, а також працюємо на виконання замовлень будь-якого обсягу.

Різні виробники і постачальники одягу в Україні гуртом пропонують в обмеженій кількості, проте «Джерсі» готове співпрацювати з різними клієнтами і навіть пропонує доставку, як по Україні, так і країнам СНД і Європі.

Виберіть ТМ «Джерсі»!