Ви є тут

Блуза розігрівка Б225

Блуза для розігріву - одна з найбільш необхідних речей для тренувань в холодну пору року. Дана модель - на перехресних зав'язках, тому кожна танцівниця або спортсменка може самостійно регулювати її ширину. На тренування її можна надягати як з трико і лосинами, так і зі спортивним комплектом з штанів і футболки. Також модель буде поєднуватися з будь-якою формою для тренувань в залежності від виду спорту або танцювального напрямку.

Блуза розігрівка виконана з бавовни з додаванням еластану - так модель буде краще розтягуватися, але при цьому не втрачати форму і охайний зовнішній вигляд. Щоб виконувати основну свою мету - розігрівати м'язи до тренування, на внутрішній поверхні блузи є невеликий начісування. Завдяки широкому розмірному ряду, модель можна підібрати практично для будь-якого віку.

Блузка для розігріву представлена ​​в чорному кольорі. Уточнити, в яких кольорах і відтінках також може бути доступна модель, ви можете у консультантів в фірмових магазинах ТМ «Джерсі», а також в режимі онлайн на сайті марки.

Купити блузу для розігріву можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також по всій Україні у торгових представників марки.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок