Ви є тут

Чешки Ч1027А

Дитяче взуття «Чешки» - обов'язковий елемент тренувального гардероба для дівчаток і хлопчиків, які займаються спортом або танцями. Це класична тренувальне взуття для спортивного залу або танцювального класу. Зазвичай чешки повністю покривають ступню, попереду моделі обов'язково повинна бути гумка. Також батькам варто подбати про те, щоб в гардеробі юних спортсменів або танцюристів була не одна пара чешок.

Дитячі чешки можуть стати в нагоді і вихованцям дитячих садків, а також учням молодшої школи - це відмінний вибір для ритміки, ранків та інших свят.

Дитячі чешки зі шкірозамінника - відмінний вибір для щоденних тренувань. По-перше, замінник шкіри став головним матеріалом тільки для верхньої частини моделі, підошва ж зроблена з натуральної шкіри. По-друге, така модель чешок більш бюджетна, але так само стійка до зносу, як і повністю виконана з натуральної шкіри модель.

Дитячі чешки зі шкірозамінника представлені в двох кольорах - чорному і білому.

Купити дитячі чешки зі шкірозамінника можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» (м.Бердянськ) і в магазинах торгових представників марки.

Основні напрямки: 
Категорія каталогу: 
Полотно: 

Замовити дзвінок