Ви є тут

Чому оптові покупці співпрацюють з нами?

Ми створили власний підхід в роботі з клієнтами, щоб покупці отримували незаперечні переваги співпраці з нами:

  • Якість продукції відповідно до європейських і вітчизняних стандартів. Для виготовлення продукції ми відбираємо тільки високоякісні полотна, які пройшли сертифікацію і відповідають гігієнічним вимогам. Одяг торгової марки «Джерсі» відрізняється практичністю. Більшість моделей вироблено з натуральних або спеціальних тканин, які дуже комфортні для активних спортивних занять і тренувань.
  • Оптимальні ціни. Ми пропонуємо найбільш оптимальну цінову політику на трикотажні вироби оптом, крім того у нас діє вигідна система знижок і спеціальних пропозицій для дрібно- і великих оптових покупців.
  • Великий асортимент продукції. На нашому сайті ви знайдете будь-який вид спортивного одягу, одягу для занять танцями та гімнастикою. Більше 1000 найменувань продукції, аксесуарів, взуття для гімнастики і спеціального спортивного одягу.
  • Сучасний дизайн, елегантна форма. Наші фахівці постійно відстежують сучасні тенденції і нововведення в світі спортивного одягу і танців. Крім того, ми є постійними учасниками спеціалізованих виставок у сфері легкої промисловості.
  • Будь-який об'єм, будь-який термін. Завдяки наявності сучасного обладнання і злагодженій командній роботі, ми виконуємо замовлення на виготовлення партій будь-якого обсягу — навіть в самі найкоротші терміни.
  • Індивідуальний підхід. Успішно співпрацюємо з самими вимогливими клієнтами. Ми пропонуємо гнучкі умови співпраці, будь-який запит замовника буде виконаний.
  • Швидка і зручна доставка. Працюємо з усіма службами доставки по Україні і за кордон, клієнт отримає продукцію в своєму регіоні на найбільш вигідних для нього умовах.
  • Відправка продукції в країни СНД, Європи та Азії. Ми маємо досвід в постачанні продукції за кордон, тому зможемо організувати доставку трикотажного одягу оптом в будь-яку країну.

Ми завжди відкриті для нових можливостей співпраці з оптовими покупцями всіх регіонів України, а також представниками інших країн.

Щоб дізнатися більше про переваги роботи з трикотажною фабрикою ТМ «Джерсі», зв'яжіться з нами за вказаними нижче контактами, залиште заявку на дзвінок, зареєструйтесь і наші менеджери оперативно дадуть відповідь на всі Ваші питання, проконсультують, допоможуть з вибором, оплатою, доставкою.

Замовити дзвінок