Ви є тут

Кімоно К1567. Добок К1559

Костюм для занять східними єдиноборствами - необхідність на тренуванні. Без спеціального костюму спортсмену не дозволять тренуватися, тому що дисципліна в цьому виді спорту підтримується на високому рівні.

Кімоно призначене для карате, дзюдо, айкідо, ушу та інших східних єдиноборств. Це універсальна модель, що підходить і дівчаткам, і хлопчикам. Кімоно складається з брюк і верхньої куртки, яка  підв'язується поясом. Кімоно виконано повністю з натурального матеріалу - бавовни. Модель представлена ​​тільки в білому кольорі.

Добок (тобок) - також костюм, призначений для занять східними єдиноборствами, але перш за все для тхеквондо. Добок (тобок) складається з куртки і брюк, як і кімоно. Основна їх відмінність - в типі куртки. Якщо в кімоно куртка заорюється і зав'язується, то дана модель має V-подібний комір. Модель виконана з 100% бавовни і представлена ​​тільки в білому кольорі.

Купити костюм для занять східними єдиноборствами, купити кімоно або добок (тобок) ви можете в фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також у торгових представників марки.

Замовити дзвінок