Ви є тут

Корпоративна, спортивний одяг з нанесенням, вишивкою

Поняття «команда» неодмінно має на увазі єднання, а спортсмени, це ще й люди, які представляють єдиний клуб або навіть країну, готові відвойовувати першість в змаганнях і прославляти свої вміння навіть межами України. Однак що що не оригінальна корпоративна одяг може підкреслити таке єднання, ще більше посилюючи прагнення до перемоги.

Корпоративний одяг для команди як свідчення згуртованості

Сьогодні купити корпоративний одяг в Україні нерідко досить складно з огляду на те, що під час спортивних змагань форма повинна говорити не просто про участь, а про те кого ж команда представляє. Саме тому для кожного члена команди форма є певним показником приналежності до єдиного цілого і навіть показником прагнення завоювати високі результати.

Для кожної спортивної команди дуже важливо запам'ятатися як противникам, так і вболівальникам, тому значущими залишаються і фізична підготовка, і імідж.

Оригінальна форма команди, часто запам'ятовується як частина яскравого виступу, що в свою чергу є навіть візитною карткою в наступних участіях, підкреслюючи серйозний настрій команди і перевага в підготовці.

Якщо Ви хочете купити корпоративний одяг від виробника , тоді до Ваших послуг ТМ «Джерсі» готова надати:

• пошиття спортивної форми для колективів, команд;

• врахування індивідуальних особливостей клієнтів (нестандартні розміри);

• допомога в розробці фірмового одягу;

• розробку і/або нанесення символіки колективів, команд;

• найкоротші терміни виконання замовлень.

Для виконання замовлення з нанесення логотипів і інших зображень будь-якою технологією нам необхідний макет в електронному вигляді у векторному форматі. Вартість нанесення завжди розраховується індивідуально, ціна залежить від способу нанесення (шовкографія, шелкотрансфер, вишивка, флок), кількості виробів (тираж), складності малюнка в нанесенні (площа нанесення, щільність і кількість кольорів), його розмірів.

Якщо Ви вирішите купити корпоративний одяг (Україна) від ТМ «Джерсі», то гарантовано отримаєте гідну екіпіровку для своєї непереможної команди!

Замовити дзвінок