Ви є тут

Купальник (трико) «Патрон», білизняний Т1610

Дитяче білизняне трико зі знімними бретелями може бути використано не тільки для занять спортом або хореографією. Трико також з легкістю може стати базовою частиною костюму для виступів на сцені, а завдяки знімним бретелям варіантів для цього стає більше. Білизняне трико зі знімними бретелями буде гармонійно поєднуватися на тренуванні або в танцювальному класі зі спідницею або лосинами, а на сцені - з багато декорованим хітоном або ж накидкою.

Дитяче трико зі знімними бретелями виконано з бавовни з додаванням еластану. Такий вибір матеріалу не випадковий - річ складається з бавовни, щоб бути більш приємною до тіла юної спортсменки або танцівниці, а додавання еластану необхідно для підтримки практичності, зносостійкості і легкості в догляді за нею.

На даний момент модель доступна в двох кольорах - чорному і бежевому. Розмірна сітка досить широка, а це значить, що таку модель трико можна підібрати для дівчинки будь-якого віку.

Купити дитяче білизняне трико зі знімними бретелями можна у магазині ТМ «Джерсі» в Бердянську, вул Ля-сейнська 50-А5 (железный рынок).

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок