Ви є тут

Лосини дитячі Л1408, Наспинник «Черепашка» (матрацик гімнастичний) М988, Наколінники Н989

Безпека - один з головних пунктів на тренуванні, особливо якщо мова йде про художню гімнастику або акробатики. Саме тому рекомендуємо батькам звернути увагу не тільки на форму юної спортсменки, але і на ті елементи, які допоможуть підтримувати безпеку на тренуванні.

Наколінники неймовірно важливі, щоб не травмувати коліна гімнастки. Наколінники виконані з тканини з щільним захисним шаром на передній частині, у даній моделі немає додаткових застібок, тому наколінники будуть щільно сидіти на потрібному місці (на колінах).

Налокітники тільки на перший погляд менш важливий елемент, але насправді це не так. Спортсменкам важливо захистити як ноги, так і руки, від небажаних пошкоджень.

Ще один елемент для підтримки безпеки на тренуванні - наспинник або гімнастичний матрацик. Він покриває чималу частину тіла - практично всю спину від плеча до попереку.

Купити наколінники, налокітники, наспинник ви можете у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також в магазинах торгових представників марки по всій Україні.

Лосини дитячі Л1408.
Склад: поліамід + еластан.

Наспинник «Черепашка» (матрацик гімнастичний) М988
Розмір: 37х25см
Склад: поліамід + еластан + паралон.

Наколінники Н989.

Налокітники Н1028.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок