Ви є тут

Лосини спортивні Л996

Спортивні лосини зі штрипкою - необхідність в гардеробі спортсменки і танцівниці. Це незамінний елемент тренувальної форми. Батькам варто потурбуватися про те, щоб лосин в гардеробі юної чемпіонки було кілька пар.

Лосини зі слідом виконані з біфлексу, синтетичного матеріалу, що складається з декількох інших полотен (нейлону, мікрофібри, еластану, лайкри). Біфлекс - досить щільний матеріал,який добре тягнеться , саме завдяки йому забезпечується щільна посадка і  облягання моделі. Штрипки ж сприяють тому, щоб модель закріпилася на нозі, щоб лосини не піднімалися по ніжці. Модель представлена ​​в чорному кольорі.

Спортивні лосини зі штрипкою (слідом) можна доповнити за допомогою  трико або майки для тренування, чешками, напівчешками або балетками (в залежності від типу занять). Також обов'язково необхідно вибрати блузку для розігріву на холодний період часу.

Купити спортивні лосини зі слідом (штрипкою) можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» (Бердянськ), а також у торгових представників марки по всій Україні.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок