Ви є тут

Майка М1404. Лосини Л1102. Шорти Ш1349

Досить нестандартний комплект для спортивного тренування - майка, лосини і шорти.

Спортивна майка може бути складовою не тільки подібного комплекту для тренувань, а й повсякденного способу. Модель може бути виконана з двох варіантів полотна - бавовна з додаванням еластану або ж поліамід з додаванням еластану. Обидва варіанти будуть приємними до тіла, а також легкими у догляді. Спортивна майка представлена ​​в чорному кольорі.

Спортивні лосини зі слідом можна використовувати для тренування або ж для виступів в холодну пору року. Завдяки сліду, лосини добре закріплені на ніжці, що не сповзають і не піднімаються.

Спортивні лосини зі слідом виконані їх натурального матеріалу - бавовни. Також модель містить невеликий відсоток еластану - для того, щоб краще розтягуватися, бути більш стійкою до зносу і легкої в догляді. Модель представлена ​​в чорному кольорі.

Спортивні шорти об'ємного крою в даному випадку не є обов'язковим елементом форми, але можуть додати скромниця впевненості в собі, приховавши все надмірно облягаючі місця. Спортивні шорти виконані з бавовни з додаванням еластану.

Купити спортивну майку, лосини зі слідом і спортивні шорти можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також в магазинах торгових представників марки.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок