Ви є тут

Майка М1404. Труси спортивні Т1331

Такий комплект необхідний кожній юній спортсменці або танцівниці. Комплект з майки і спортивних трусов дійсно універсальний і може бути застосований з різними цілями. Наприклад, він може стати частиною форми для тренування або ж частиною костюму для виступів.

Спортивна майка вироблена з бавовни та еластану, може бути частиною як комплекту для тренувань, так і повсякденного одягу. Наприклад, одягти її можна в якості одягу на кожен день (з джинсами або чінос). Вибір матеріалу робить модель приємною до тіла і стійкою до зносу. Спортивна майка представлена ​​в чорному кольорі.

Спортивні труси - обов'язковий елемент тренувального гардеробу. Закрита модель з високою талією виконана з натурального матеріалу (бавовни) з додаванням еластану. Такий вибір матеріалу забезпечує гарну посадку по фігурі, а також робить модель легкою в догляді. Спортивні труси представлені в чорному, білому і бежевому кольорах.

Купити спортивну майку і спортивні труси можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» (м.Бердянськ). Також ви можете придбати ці та інші моделі одягу від ТМ «Джерсі» в магазинах торгових представників марки по всій Україні.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок