Ви є тут

Напівкомбінезон гімнастичний П443

Дитячий спортивний напівкомбінезон з довгим рукавом ідеальний в якості тренувальної форми на зимовий період. Підходить як спортсменкам (наприклад, гімнасткам різних типів), так і танцівниць (від класичного танцю до сучасних напрямків). Такий комбінезон є цілісною частиною форми, доповнити його варто тільки спеціальним взуттям - чешками або напівчешки, а також одягом для розігріву в разі потреби.

Спортивний напівкомбінезон зроблений на 95% з натурального матеріалу - бавовни, але з додаванням невеликої відсотка еластану - виключно для того, щоб комбінезон краще розтягувався, але при цьому не втрачав форму після прання. Модель буде легкою в догляді і при цьому приємною до тіла дитини.

Модель представлена ​​виключно в чорному кольорі, що ще раз підкреслює, наскільки це універсальний комбінезон. Ніяких декоративних елементів на ньому немає - дитячий спортивний напівкомбінезон з довгим рукавом призначений виключно для тренувань, а це значить, ніщо не повинно відволікати юну танцівницю або спортсменку від заняття.

Купити дитячий спортивний напівкомбінезон з довгим рукавом можна в одному з фірмових магазинів ТМ «Джерсі» (м.Бердянськ), а також в магазинах представників марки, розташованих по всій Україні.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок