Ви є тут

Напівкомбінезон спортивний П1183

Дитячий спортивний напівкомбінезон - необхідна річ для гімнасток будь-якого типу. Будь то художня або спортивна гімнастика, такий напівспортивний комбінезон для дівчинки стане ідеальною частиною форми для тренувань. Також напівспортивний комбінезон підійде і для занять танцями - від класичного до естрадного. Для того, щоб тренувальний комплект був повним, варто також придбати напівчешки і одяг для розігріву.

Дитячий напівспортивний комбінезон виконаний з віскози з додаванням еластану, що робить матеріал безсумнівно приємним до тіла дитини. Завдяки додаванню еластану модель добре тягнеться і не втрачає форму.

Комбінезон представлений в чорному кольорі, що ще раз підкреслює його універсальність і строгість - все-таки у майбутньої чемпіонки або майстра спорту повинен бути серйозний настрій на тренування. Напівспортивний комбінезон без рукавів, але з подовженою нижньою частиною - таким чином, він закриває ще й частина стопи, при цьому залишає відкритою п'яту і подносочную частина.

Купити дитячий напівспортивний комбінезон можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в місті Бердянську, а також у торгових представників по всій Україні.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок