Ви є тут

Напівкомбінезон спортивний П1274

Дитячий спортивний напівкомбінезон - обов'язкова частина форми для занять спортом або гімнастикою в теплу пору року. Модель представлена ​​без рукавів, а також з укороченим низом (довжина штанини - вище коліна). Дитячий спортивний напівкомбінезон також підійде і для занять танцями. Модель є самостійним елементом форми, додати до нього варто тільки чешки або напівчешки.

Дитячий спортивний напівкомбінезон зроблений з поліаміду з додаванням еластану - такий вибір матеріалу необхідний для того, щоб річ довше тримала форму, але при цього добре розтягувалася і не стримувала рухів. Також матеріал такого типу досить легкий у догляді, що обов'язково оцінять батьки юної спортсменки.

Відзначимо, що комбінезон представлений в одному кольорі - чорному. Модель універсальна і завдяки якісному виконанню прослужить не один рік, а багато варіантів розмірів дозволить батькам вибрати наступний спортивний напівкомбінезон відповідно до темпів зростання малятка.

Купити дитячий спортивний напівкомбінезон можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську. Також товари марки представлені по всій Україні (в магазинах торгових представників).

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок