Ви є тут

Наспинник (матрацик гімнастичний) М1531

Наспинник необхідний для занять гімнастикою і акробатикою - в деяких випадках це такий же елемент спортивної форми, як лосини, трико або напівчешки. Наспинник (або гімнастичний матрацик) захищає спину від пошкоджень, а також сприяє більш швидкому розігріву.

Наспинник представлений невеликого розміру - 49х20 см, кріпиться він до тіла спеціальними ременями (вшиті в наспинник). Приблизно гімнастичний матрацик повинен покривати практично всю спину - від плечей і до попереку.

Наспинник складається з біфлекс (синтетичного матеріалу, який утворюється внаслідок з'єднання декількох інших полотен - нейлону, лайкри, еластану і так далі), а наповнений шаром поролону - саме такий вибір наповнювача захищає спину від пошкоджень.

Гімнастичний матрацик або ж наспинник може бути необхідний не тільки тим, хто займається гімнастикою або акробатикою, але і юним танцівницям, бажаючим освоїти трюкові елементи. Модель представлена ​​в чорному кольорі.

Купити наспинник (гімнастичний матрацик) можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також у торгових представників марки по всій Україні.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок