Взуття тренувальне дитяче "Чешки" Ч1027

Взуття тренувальне дитяче "Чешки" Ч1027, Одяг для гімнастики, Одяг для танців
Взуття тренувальне дитяче "Чешки" Ч1027, Одяг для гімнастики, Одяг для танців

Дитяче тренувальне взуття «Чешки» - є неодміностю  для занять танцями та гімнастикою. Чешки - класичне взуття для танців, що покриває ступню повністю. Зпереду моделі обов'язково повинна бути гумка для зручності при надяганні. У спортивному або танцювальному гардеробі чешок має бути кілька пар - для тренувань і для виступів.

Дана модель зроблена з натуральної шкіри, щоб ногам юних спортсменів було комфортно. У тому числі зі шкіри виконані устілка і підошва моделі.

Дитячі чешки з натуральної шкіри представлені в двох кольорах - чорному, що ідеально підійде для тренувань і занять хореографією, і білому, більш парадному і святковому. Чешки можуть стати в нагоді також вихованцям дитячого садка, а також учням молодших класів (для  свят і занять ритмікою).

Вибираючи дитячі чешки з натуральної шкіри від ТМ «Джерсі», зверніть увагу на широкий розмірний ряд і якість продукту. Також до замовлення доступні моделі чешок без устілки.

Купити дитячі чешки з натуральної шкіри можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» (м.Бердянськ) і в магазинах торгових представників марки.

Категорія каталогу: 
Полотно: 

Замовити дзвінок