Рюкзак Р1572 Пов'язка для волосся П1083 Штани Б1067

Рюкзак Р1572 Пов'язка для волосся П1083 Штани Б1067, Спортивний одяг, Одяг для активного відпочинку, Галантерея

Рюкзак з болоневої тканини  - незамінна річ для всіх, хто займається спортом або танцями навіть на непрофесійному рівні. Також він може бути корисний і школярам - щоб носити форму для фізкультури,  або змінне взуття.

Рюкзак з болоневої тканини - річ неймовірно практична. Він досить місткий, але за обсягами розрахований якраз на розмір спортивної форми, щоб не перевантажувати юних спортсменів або танцівниць. Рюкзак з болоневої тканини на кулісці, а ручки його виконані з матеріалу, що нагадує мотузку за текстурою. Таким чином, розташування рюкзака на спині можна легко регулювати - в залежності від росту його власника або ж обсягу рюкзака. Дізнатися, в яких кольорах доступна модель, можна на сайті ТМ «Джерсі», а також у консультантів в фірмових магазинах марки.

Також на фото ви бачите пов'язку для занять східними єдиноборствами - вона виконана з бавовни і еластану, на передній частині пов'язки - ефектна вишивка. Яскраві червоні штани, виконані також з бавовни і еластану, можуть бути використані і як повсякденний одяг, і в якості форми для тренування.

Рюкзак з болоневої тканини, а також інші товари, представлені на фото, можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також в магазинах торгових представників марки.

Основні напрямки:  Одяг для активного відпочинку, Одяг для хлопчиків - танці, аеробіка, акробатика і ін., Одяг для дівчаток - пол-денс, Галантерея, Спортивний одяг Категорія каталогу:  Рюкзаки, Пов'язки для волосся, Штани Полотно:  Бавовна + еластан

Замовити дзвінок