Ви є тут

Шорти Ш510. Майка спортивна М447

Комплект зі спортивної майки і шортів для хлопчика  є універсаленим  і підійде для будь-якого типу тренування: з чешками - на танці, з кросівками або кедами - на заняття спортом або фізкультурою.

Спортивна майка для хлопчика виконана з бавовни з невеликим додаванням еластану, що робить її приємною до тіла дитини, але при цьому легкої в догляді і стійкою до зносу. Майка прилягає до тіла, але не надто щільно. Модель представлена ​​в чорному кольорі.

Спортивні шорти для хлопчика також представлені в чорному кольорі. Модель також виконана з бавовни та еластану. У верхній частині шорти на резинці і кулісці. Варто відзначити, що модель не повинна облягати фігуру. Довжина спортивних шортів для хлопчика оптимальна - трохи вище коліна.

Стандартний комплект для хлопчика - шорти і майка - може бути використаний не тільки для спортивних тренувань або занять танцями, але і в якості костюма для прогулянки, наприклад, або в якості домашнього одягу.

Купити спортивну майку і шорти для хлопчика можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також в магазинах торгових представників марки.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок