Ви є тут

Спідниця для танців Ю437

Спідниця для танців з оригінальним краєм підійде для тренувань і стане доповненням образу для занять хореографією. Не важливо, яким видом танців займається дівчинка, в поєднанні з гімнастичним трико така спідниця ідеально доповнить образ. Завдяки нерівним краях спідниці модель виглядає цікаво і оригінально, але при цьому не відволікає від основного свого призначення.

Спідниця для танців виконана з бавовни у поєднанні з еластаном, що робить її приємною на дотик. Також завдяки такому вибору матеріалу спідниця буде добре тримати форму і не створить проблем у догляді для батьків юної зірки сцени. Спідниця для танців представлена ​​в двох кольорах - універсальному для частих занять хореографією чорному і більш святковому білому. Спідниця білого кольору підійде для відкритих уроків або показових виступів.

Для повноцінного тренувального комплекту до спідниці для танців варто підібрати кілька гімнастичних трико, а також чешки або напівчешки.

Купити спідницю для танців обраного вами кольору можна в фірмових магазинах ТМ «Джерсі», які знаходяться в місті Бердянську. Також моделі марки «Джерсі» можна знайти і по всій Україні в магазинах торгових представників.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок