Ви є тут

Спідниця танцювальна "латіна" з вшитими трусиками Ю1435

Танцювальна спідниця "Латина" з вшитими трусиками з асиметричним краєм сподобається будь-якій дівчинці. Призначена вона для спортивних і бальних танців, хоча юна танцівниця може і самостійно вирішити, як саме її застосовувати.

Танцювальна спідниця "Латина" з вшитими трусиками з асиметричним краєм щільна (немає прозорості) і достатньої довжини, щоб не надягати в комплекті з нею трико. Під низ можна вибрати спортивні труси в тон, а в якості верху - спортивний топ або футболку. Завдяки своєму асиметричному краю і оборкам, спідниця виглядає дуже кокетливо. Одягти її можна як на тренування (з комплектом з спортивного топа і трусів), так і на виступ (з яскраво декорованими топом або трико).

Танцювальна спідниця "Латина" з вшитими трусиками з асиметричним краєм виконана з мікромасла (штучний матеріал, що складається з віскози, поліестеру і лайкри) з використанням шифону (для оборок спідниці). Модель представлена ​​в чорному кольорі.

Купити танцювальну спідницю з асиметричним краєм можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також в магазинах торгових представників марки по всій Україні.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок