Ви є тут

Сукня для танців П1642

Сукня  для танців з мереживним верхом виглядає стильно і оригінально. Верхня частина моделі - рукава і зона декольте - декоровані мереживним полотном в одному тоні з сукнею. Сукня для танців виглядає дуже святково, а тому підійде для виступів і конкурсів.

Модель щільно облягає фігуру у верхній частині, при цьому нижня частина сукні (спідниця в один шар) досить вільна. Спинка моделі рівна, без мереживного декору . Модель представлена ​​з довгими рукавами.

Основний матеріал сукні - поліамід в поєднанні з еластаном - робить його максимально комфортним і практично невідчутним на тілі, тим самим перетворюючи модель на «другу шкіру» юної танцівниці. Батьки також оцінять такий вибір матеріалу для сукні - догляд за річчю буде досить легки

Сукня  для танців з мереживним верхом від ТМ «Джерсі» є в декількох кольорах. Для того, щоб ознайомитися з усіма доступними варіантами, необхідно запитати про їх наявність у консультанта ТМ «Джерсі» в режимі онлайн на офіційному сайті або ж у фірмових магазинах марки.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок