Ви є тут

Трико гімнастичне Т1054. Спідниця дівоча Ю646А

Гімнастичне трико з високим горлом, але без рукавів може стати частиною форми для тренувань. Трико виконано зі стійкого до зносу матеріалу (поліаміду з додаванням еластану). Також подібний вибір матеріалу забезпечує ідеальну посадку по фігурі і легкість в догляді за трико.

Доповнити гімнастичне трико з високим горлом можна різними елементами - наприклад, лосинами (для спортивного тренування), спідницею-хітоном (для занять класичним танцем) або ж яскравою двошаровою спідницею з фатину (для виступів).

Двошарова спідниця з фатину зробить образ для концертів, виступів або урочистих заходів більш святковим і яскравим, створить потрібний настрій і у юної танцівниці, і у глядачів. Спідниця прозора, тому надягати в комплекті з нею трико - необхідність. Також батькам варто потурбуватися про взуття для маленької танцівниці - вибрати чешки, напівчешки або балетки.

Купити гімнастичне трико з високим горлом і двошарову спідницю з фатину можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську, а також у торгових представників марки. Уточнити доступні кольори моделей можна у консультантів в магазинах ТМ «Джерсі», а також на нашому сайті.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок