Ви є тут

Трико гімнастичне Т1058

Гімнастичне трико обов'язково повинно бути в гардеробі спортсменки або танцівниці. Ця річ і для тренувань, і для виступів, тому підібрати універсальну модель буде досить непросто. Але можливо - наприклад, нею може стати класичне трико з бавовни і еластану з декоративним елементом (прозорою вставкою у верхній частині моделі).

Гімнастичне трико для дівчинки краще вибирати з натуральних матеріалів, але з додаванням синтетики. Так річ буде довше тримати форму, добре сідати на фігуру, а матеріал буде менш розтягуватися. На замітку батькам юної гімнастки або танцівниці - трико з бавовни і еластану не вимагає особливого догляду, тому й проблем з ним не буде.

Ця модель трико представлена ​​в двох кольорах - чорному і білому. Декор у верхній частині трико робить модель менш буденною, але все одно доречною для тренувань. Модель зроблена ​​з довгим рукавом.

Гімнастичне трико для дівчинки є в фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську. Також придбати продукцію марки можна по всій Україні в магазинах торгових представників.

Замовити дзвінок