Ви є тут

Трико гімнастичне Т1358

Гімнастичне трико в класичному стилі - ідеальний вибір для майбутніх чемпіонок з гімнастики і переможниць з хореографії. Дівчаткам сподобається ця модель - трико в досить строгому класичному стилі, ніяких додаткових елементів в моделі не передбачено, а це значить, ніщо не зможе відволікти маленьку переможницю від її заповітної мети.

Гімнастичне трико для дівчинки складається з бавовни та еластану, також ви можете замовити таку ж модель,  з поліаміду з додаванням еластану.

Трико з довгим рукавом, щільно облягає фігуру. Виріз-човник однаковий і в передній частині моделі, і на спинці.

Гімнастичне трико в класичному стилі можна назвати універсальною річчю - до нього підійдуть і спідниця для танців, і лосини, і хітон. Вибрати додатковий елемент для образу можна в залежності від типу тренування.

Замовити гімнастичне трико для дівчинки можна в двох кольорах - чорному і білому. Уточнити, чи є в наявності дана модель, ви завжди можете на офіційному сайті ТМ «Джерсі», а також у фірмових магазинах в  місті Бердянськ. Також продукція ТМ «Джерсі» представлена ​​на всій території України в точках торгових представників марки.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок