Ви є тут

Трико гімнастичне Т1636

Гімнастичне трико з рукавом контрастного кольору - ідеальний вибір на заміну однотонним моделям. Трико підійде і на показовий виступ, і на тренування. Виріз-човник більш закритий в передній частині моделі, ззаду ж кокетливо відкриває спинку. Довгі рукава не фіксуються, але щільно облягають руку.

Біфлекс (матеріал, з якого виконано трико) еластичний і досить щільний, він добре розтягується і ідеально сідає по фігурі. Поєднання поліаміду і еластану (складових біфлексу в даному випадку) робить гімнастичне трико з рукавом контрастного кольору легким у догляді і зносостійким.

Контрастний рукав залишає продовження у вигляді смуги на передній і задній частині гімнастичного трико. І основний колір моделі, і колір вставки можна вибрати додатково. Для цього варто заздалегідь уточнити у консультантів ТМ «Джерсі», які кольори і відтінки біфлекс є в наявності. Зробити це просто - вам досить задати питання онлайн-консультанту на сайті  або ж у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» в Бердянську. Також гімнастичне трико з рукавом контрастного кольору і іншу продукцію ТМ «Джерсі» можна придбати по всій Україні в магазинах торгових представників.

Замовити дзвінок