Трико гімнастичне Т1689

Трико гімнастичне Т1689, Одяг для виступів, Одяг для гімнастики
Трико гімнастичне Т1689, Одяг для виступів, Одяг для гімнастики
  • Трико гімнастичне Т1689, Одяг для виступів, Одяг для гімнастики
  • Трико гімнастичне Т1689, Одяг для виступів, Одяг для гімнастики

Однотонне гімнастичне трико з декором у верхній частині стане улюбленим костюмом для виступів  юної спортсменки. Трико пошито з коротким рукавом, верхня частина моделі (рукава і зона декольте) оброблена  вставкою з мережива і стрічкою в тон. Звичайно, однотонне трико для дівчинки може також стати частиною танцювального костюму.

Однотонне гімнастичне трико з декором у верхній частині виконано з біфлексу - матеріалу, в комплекс якого входять ще кілька синтетичних полотен. В даному випадку це поліамід і еластан. Такий вибір матеріалу можна назвати правильним з кількох причин. Це зручно - модель добре тягнеться і сідає ідеально по фігурі. Матеріал приємний до тіла, а також не складе ніяких проблем у догляді.

Гімнастичні трико з декором у верхній частині представлене в різних кольорах, ознайомитися з усією палітрою для даної моделі вам допоможуть консультанти ТМ «Джерсі» в режимі онлайн на офіційному сайті або ж у фірмових магазинах марки в Бердянську. Також однотонне гімнастичне трико з декором у верхній частині і іншу продукцію ТМ «Джерсі» можна придбати на території всієї України у торгових представників.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок