Трико гімнастичне Т680. Спідниця дівоча Ю557

Трико гімнастичне Т680. Спідниця дівоча Ю557, Одяг для гімнастики
Трико гімнастичне Т680. Спідниця дівоча Ю557, Одяг для гімнастики

Гімнастичне трико чорного кольору для дівчинки буде кращім рішенням для занять спортом або танцями. Трико такого типу підійде як юним гімнасткам,так і танцівницям.

Гімнастичне трико чорного коліру вироблено з бавовни з додаванням еластану, що робить модель приємною до тіла і одночасно не дає матеріалу зношуватися або надмірно розтягуватися. Модель доступна тільки в чорному кольорі.

Доповнити гімнастичне трико чорного кольору для дівчинки можна різними елементами -  тому що модель універсальна, саме від доповнення і буде залежати, для якого типу тренувань його використовувати. Наприклад, трико може бути самостійним елементом форми для спортивного тренування. Але якщо доповнити його легкою спідницєю-хітоном, вийде гарний комплект для занять класичними тянцями.

Напівпрозора спідниця-хітон виконана з шифону. Легка , вона стане ідеальним доповненням тренувальної форми для танцівниць. Звичайно, вона не може бути самостійним елементом форми, їй необхідно доповнення. І для цього підійде трико будь-якого типу. Напівпрозора спідниця-хітон представлена ​​в двох кольорах - чорному і білому.

Купити  гімнастичне трико для дівчинки  чорного кольору і напівпрозору спідницю-хітон можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» (м.Бердянськ), а також у торгових представників марки.

Основні напрямки: 
Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок