Ви є тут

Трико гімнастичне Т680. Спідниця дівоча Ю557

Гімнастичне трико чорного кольору для дівчинки буде кращім рішенням для занять спортом або танцями. Трико такого типу підійде як юним гімнасткам,так і танцівницям.

Гімнастичне трико чорного коліру вироблено з бавовни з додаванням еластану, що робить модель приємною до тіла і одночасно не дає матеріалу зношуватися або надмірно розтягуватися. Модель доступна тільки в чорному кольорі.

Доповнити гімнастичне трико чорного кольору для дівчинки можна різними елементами -  тому що модель універсальна, саме від доповнення і буде залежати, для якого типу тренувань його використовувати. Наприклад, трико може бути самостійним елементом форми для спортивного тренування. Але якщо доповнити його легкою спідницєю-хітоном, вийде гарний комплект для занять класичними тянцями.

Напівпрозора спідниця-хітон виконана з шифону. Легка , вона стане ідеальним доповненням тренувальної форми для танцівниць. Звичайно, вона не може бути самостійним елементом форми, їй необхідно доповнення. І для цього підійде трико будь-якого типу. Напівпрозора спідниця-хітон представлена ​​в двох кольорах - чорному і білому.

Купити  гімнастичне трико для дівчинки  чорного кольору і напівпрозору спідницю-хітон можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» (м.Бердянськ), а також у торгових представників марки.

Замовити дзвінок