Ви є тут

Трико гімнастичне зі спідницею Т186

Гімнастичне трико для дівчинки прикрашене вишуканим декоративним елементом - спідницею-воланом, яка ніби вбудована в модель. Завдяки такому оригінальному вибору декору образ для тренувань стане ніжнішим і дівочим, але не зменшить рішучості в настрої юної спортсменки або танцівниці, адже трико представлено в чорному і білому кольорах.

Трико зі спідницею виконано із синтетичних матеріалів - поліаміду в поєднанні з еластаном. Також модель може бути виконана з біфлексу. Гімнастичне трико - річ, яку дівчинка буде надягати досить часто, а це значить, що і догляд за трико потрібен особливий. Завдяки такому вибору матеріалу гімнастичне трико зі спідницею буде довгий час зберігати свою форму і не створювати проблем у догляді. І, звичайно ж, стане улюбленим одягом для тренувань, навіть якщо  гімнастка або танцівниця виросте з нього - завдяки широкому вибору розмірів  ви зможете з легкістю підібрати нове тріко такої ж самої моделі.

Купити гімнастичне трико зі спідницею можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» (м.Бердянськ). Також моделі ТМ «Джерсі» представлені в магазинах торгових представників по всій Україні.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок