Ви є тут

Трико (купальник) гімнастичне Т1187 (зліва). Напівкомбінезон (купальник) П1276 (праворуч)

Спортивні трико (купальник) і комбінезони - це тренувальний одяг не тільки для дівчаток, але і для хлопчиків. Звичайно, моделі повинні бути покроєні особливим чином, щоб юному спортсмену було комфортно в такій формі для тренувань.

Гімнастичні трико і спортивний напівкомбінезон підійдуть для занять гімнастикою і інших атлетичних напрямків.

Гімнастичні (купальник) трико для хлопчика виконано з синтетичного матеріалу поліаміду з додаванням еластану. Такий вибір матеріалу забезпечує зносостійкість трико, а також хорошу підтримку його форми. Також гімнастичне трико для хлопчика буде легким у догляді.

Спортивний напівкомбінезон для хлопчика виконаний з віскози з додаванням еластану. Поза всякими сумнівами, такий матеріал буде приємним до тіла і легким у догляді. Модель представлена ​​в чорному кольорі. Також відзначимо, що спортивний напівкомбінезон для хлопчика може бути виконаний і з біфлекс - полотна, яке складається з декількох синтетичних матеріалів (нейлон, лайкра, мікрофібра і інші). Доступні для моделі кольору уточнюйте додатково.

Купити гімнастичне трико і спортивний напівкомбінезон для хлопчика можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі», а також в магазинах торгових представників марки.

Трико (купальник) гімнастичне Т1187 (зліва)
Склад: поліамід + еластан.

Напівкомбінезон (купальник) П1276 (праворуч).
Склад: віскоза + еластан.

Категорія каталогу: 

Замовити дзвінок