Ви є тут

Трико (купальник) гімнастичне, танцювальне Т1108

Гімнастичні трико (купальник) зі спідницею з асиметричним краєм стане ідеальним костюмом для виступів. Верх моделі оброблений напівпрозорими вставками (рукава і область декольте), рукава довгі. Спідниця вшита в гімнастичне (купальник) трико, її край асиметричний - передня частина спідниці коротше, ніж спинка.

Гімнастичні трико зі спідницею - досить цілісний елемент образу, на додаток варто придбати чешки або ж напівчешки.

Гімнастичні трико для дівчинки виконано з поліаміду в поєднанні з еластаном. Такий вибір матеріалів досить просто пояснюється. По-перше, це зручно - матеріал щільно облягає, ідеально сідає по фігурі. По-друге, у батьків не виникне ніяких проблем в догляді за річчю. По-третє, матеріал ефектно виглядає зі сцени або майданчика для виступу.

Гімнастичні (купальник) трико зі спідницею з асиметричним краєм є в декількох колірних варіантах. Так що юна гімнастка зможе сама підібрати той відтінок, що доведеться їй до душі. Не забудьте попередньо уточнити в ТМ «Джерсі» наявність квітів для даної моделі. Зробити це можна в режимі онлайн на офіційному сайті або ж у фірмових магазинах ТМ «Джерсі».

Замовити дзвінок