Ви є тут

Взуття тренувальне дитяче "Чешки" Ч1027

Дитяче тренувальне взуття «Чешки» - є неодміностю  для занять танцями та гімнастикою. Чешки - класичне взуття для танців, що покриває ступню повністю. Зпереду моделі обов'язково повинна бути гумка для зручності при надяганні. У спортивному або танцювальному гардеробі чешок має бути кілька пар - для тренувань і для виступів.

Дана модель зроблена з натуральної шкіри, щоб ногам юних спортсменів було комфортно. У тому числі зі шкіри виконані устілка і підошва моделі.

Дитячі чешки з натуральної шкіри представлені в двох кольорах - чорному, що ідеально підійде для тренувань і занять хореографією, і білому, більш парадному і святковому. Чешки можуть стати в нагоді також вихованцям дитячого садка, а також учням молодших класів (для  свят і занять ритмікою).

Вибираючи дитячі чешки з натуральної шкіри від ТМ «Джерсі», зверніть увагу на широкий розмірний ряд і якість продукту. Також до замовлення доступні моделі чешок без устілки.

Купити дитячі чешки з натуральної шкіри можна у фірмових магазинах ТМ «Джерсі» (м.Бердянськ) і в магазинах торгових представників марки.

Категорія каталогу: 
Полотно: 

Замовити дзвінок